logo

Увійти

lang liet

Jei turit draugų Kijeve, pakvieskit į Biplano koncertą! Birželio 13 d. 23 v. klubas "44", pačioje miesto širdyje Chreščiatike.

lang ua

13 червня відбудеться концерт литовського гурту Biplan у столичному арт-клубі 44, після чого гурт дасть декілька концертів в Криму. Виступи в Україні стануть логічним продовженням європейського туру гурту «Amore Тур», з яким Biplan виступив у Росії, Білорусі, Україні, Норвегії та Литві. На київському концерті хлопці виконають свої старі хіти та пісні з альбому Плюс / Мінус.

Приємною новиною для українських фанів стане виконання однієї з пісень гурту з останнього литовського альбому - Amore - українською мовою. «Ми сподіваємося, що пісня сподобається українським глядачам - сказав соліст Biplan Макс Мельман - і скоро її можна буде почути на українських радіостанціях». Цей трек твердо посів перші місця в чартах Литовських радіостанцій, також пісня стала одним з саундтреків литовського фільму «Самотній Валентин» [Valentinas vienas], який номінується на найкращий фільм Литви за 2013 р.

На розігріві, перед виступом Biplan, виступить прекрасна київська sunshine-band Карлики Брокколи.

Отже: 13 червня 21:00, Арт-клуб 44, вул. Хрещатик, 44-Б. Квитки на концерт Біплана можна придбати в арт-клубі "44" (замовлення столиків: 279-41-3737) та в касах и на сайті karabas.com. Попередній продаж квитків ціна 60 грн, у день концерту - 80 грн.

Литовський гурт Biplan, створений в 1995 році, виконує пісні литовською та російською мовами. Учасник фестивалів «Максидром», «Рок-Київ», «Мегахаус», Be2gether, Biplan влилися в російську брітпопову хвилю кінця 90-х. Литовці вигідно відрізнялися від інших гітарних поп-рокових гуртів того часу легкістю і невимушеністю. У Литві ж Biplan-и завжди були важливою величиною і до сьогодні залишаються кимось на кшталт литовської народної групи.

Як і інші видатні балтійські поп-рокери Brainstorm - Biplan в Росії та в Україні досягли популярності чи не більшої, ніж на батьківщині. Прості і безтурботні романтики, вони не намагалися бути схожими на когось. Багато в чому завдяки цьому їх взяв під крило тоді ще молодий лейбл «Снегири».

Джерело: http://i-pro.kiev.ua

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki 6-tojo Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo aiškėja galutinė renginio programa ir...

Запрошуємо до столичної філармонії Šiaulių universiteto merginų choras "Pavasaris" kartu su Kijevo merginų choru "V...

Jeigu sudėtume Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvas, gautųsi aguonų bei rugiagėlių laukų, sušildytų geltona saule, s...