logo

Увійти

"Балтія-Друк" презентувала свій новий онлайн-магазин www.Baltia.com.ua

Видавництво «Балтія-Друк», що 1997 року розпочало свою роботу виробництвом листівок, з 2000-го успішно розвиває напрямок туристичних путівників по Україні, а з 2001 року – подарункових альбомів та книг. Нас добре знають и люблять як співвітчизники, так й іноземні споживачі: протягом 16 років ми пропонуємо своїм клієнтам стильні, яскраві, незабутні листівки і протягом 13 років - вишукані інтелектуальні подарунки – альбоми і книжки.

Автори наших книжок – відомі українські вчені, журналісти, письменники; у їх створенні беруть участь талановиті вітчизняні митці, фотографи. Основна тематика наших видань стосується національного культурного надбання, історії, мистецтва, а також традицій та звичаїв українського народу. Враховуючи величезний попит на нашу продукцію як серед української аудиторії, так і за кордоном, ми видаємо літературу 10-ма іноземними мовами.

Сьогодні туристичні путівники «Балтії-Друк» – визнаний бренд. Цей захоплюючий, яскравий і оригінальний жанр був створений нами в Україні практично з нуля. Ретельно розроблені туристичні маршрути по містах та історичних і культурних місцях України, цікава інформація, докладні карти, кольорові ілюстрації, оригінальний дизайн і зручний формат наших путівників зроблять Ваші подорожі незабутніми!

Залишайтеся з нами – пориньте у світ захоплюючих подорожей з путівниками «Балтія-Друк», висловіть свої найкращі побажання з нашими листівками, відчуйте естетичну та інтелектуальну насолоду від наших книжок.

Адреса видавництва «Балтія-Друк»: проспект 40-річчя Жовтня, 15, м. Київ, 03039, Україна
Телефон: (+380)44-502-1047, ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., для замовлень продукції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

З нагоди Дня держави литовці Києва заспівали Гімн Литви. Lietuvos Valstybės dieną lietuvių bendruomenė Kijeve miest...

"Siekiame aktyviai, paprastai, pilietiškai pademonstruoti Ukrainos žmonėms, jog mes, Lietuvos žmonės, esame kartu su jai...

На Личаківському цвинтарі Львова відбулося покладання квітів до монументу на Гірці повстанців. Vėlinių išvakarėse L...