logo

Увійти

У січні-травні 2013 року за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні було проведено ІІ-ий міжнародний литовсько-український конкурс малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті».

Співорганізаторами конкурсу виступили: Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки, Посольство України в Литовській Республіці, Литовський центр дітей і молоді, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».

Конкурс проводився з метою налагодження партнерських відносин між Україною та Литовською Республікою в освітній, культурній сферах, утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків.

Конкурс проводився в 3-х номінаціях: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров'я», «Я і моя безпека» у двох вікових групах: 10-14 років і 15-20 років.

У конкурсі у всіх його етапах взяли участь понад 10 тисяч учасників, серед яких учні, вихованці позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів України та Литовської Республіки.

На фінал конкурсу надійшло понад 3 тисяч робіт.

Роботи учасників конкурсу продемонстрували готовність дітей і молоді брати активну участь у суспільному і культурному житті двох країн, бажання жити у безпечних країнах і бути здоровими й успішними.

Рішенням журі конкурсу визначено його переможців.

У конкурсі малюнків і плакатів у номінації «Дружба наших країн» (молодша вікова група, 10-14 років):

І місце – Шаповал Анастасія, вихованка Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру;

І місце – Юревічус Аріюс, учень середньої школи «Ревуонос» м. Прєнай (Литовська Республіка);

І місце – Менчинський Олександр, вихованець Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості;

І місце – Мельник Наталя, вихованка Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру;

І місце – Яковенко Антон, учень Черкаської міської гімназії № 1;

ІІ місце – Карабін Наталія, вихованка Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Львівської області;

ІІ місце – Вінцевічутє Густє, вихованка гімназії Єзуїтів м. Каунас (Литовська Республіка);

ІІ місце – Батракова Аліна, учениця Грабівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахтарського району Донецької області;

ІІ місце – Ільченко Владислав, вихованець Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості Сумської області;

ІІІ місце – Чернець Анжела, вихованка Оратівського районного будинку дитячої творчості Вінницької області;

ІІІ місце – Жученко Аліна, вихованка Антрацитівської станції юних техників Луганської області;

ІІІ місце – Семеряк Ольга, учениця Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району Львівської області;

ІІІ місце – Усвалтайтє Роберта, учениця школи Іоварай м. Таураге (Литовська Республіка);

ІІІ місце – Сукмановська Марія, вихованка Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Львівської області.

У конкурсі малюнків і плакатів у номінації «Дружба наших країн» (старша вікова група, 15-20 років):

І місце – Кісельов Мирослав, учень Луганського художньо-промислового ліцею;

І місце – Дєлтува Арнас, учень гімназії м. Бірштонас (Литовська Республіка);

І місце – Сальніков Ігор, учень Луганського художньо-промислового ліцею;

ІІ місце – Волк Вікторія, учениця Можняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новопсковського району Луганської області;

ІІ місце – Іоціутє Мантє, вихованка Школи мистецтв м. Расейней (Литовська Республіка);

ІІ місце – Буштрук Катерина, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м.Запоріжжя;

ІІІ місце – Катренко Аліна, вихованка Києво-Святошинського районного центру творчості молоді м.Боярка Київської області;

ІІІ місце – Рєклайтітє Валерія, учениця гімназії «Габія» м. Вільнюс (Литовська Республіка);

ІІІ місце – Шаповалов Сергій, учень Луганського художньо-промислового професійного ліцею;

ІІІ місце – Пустоварова Ганна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Лисичанський професійний ліцей» Луганської області.

У конкурсі малюнків і плакатів у номінації «Я і моя безпека» (молодша вікова група, 10-14 років):

І місце – Зіневський Дмитро, вихованець Конотопської дитячої художньої школи Сумської області;

І місце – Рємєйкітє Лідія, учениця школи Адакавас Таурагського району (Литовська Республіка);

І місце – Симонович Юлія, учениця Луцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23;

ІІ місце – Ткаченко Юлія, вихованка Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Шегждайтє Емілія, учениця початкової школи імені Раймундаса Самулєвічуса м. Іонава (Литовська Республіка);

ІІ місце – Турченко Наталія, учениця Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерського району Херсонської області;

ІІІ місце – Паламарчук Марія, вихованка Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІІ місце – Ніуніавайтє Габія, учениця середньої школи Соду м. Мажейкіай (Литовська Республіка);

ІІІ місце – Липова Анжела, вихованка Тростянецького палацу дітей та юнацтва Сумської області.

У конкурсі малюнків і плакатів у номінації «Я і моя безпека» (старша вікова група, 15-20 років):

І місце – Іваськевич Наталія, вихованка Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості Жидачівського району Львівської області;

І місце – Бітвінскайтє Берта, вихованка Школи мистецтв м. Расейней (Литовська Республіка);

ІІ місце – Мовчан Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів м.Костянтинівка Донецької області;

ІІІ місце – Боровий Ярослав, вихованець Нікопольської міської школи мистецтв № 1 Дніпропетровської області.

У конкурсі малюнків і плакатів у номінації «Я і моє здоров’я» (молодша вікова група, 10-14 років):

І місце – Цицик Олександр, вихованець Зеленодольського центру позашкільної роботи Дніпропетровської області;

І місце – Даргітє Габія, вихованка Школи мистецтв імені Алгімантаса Раудонікіса (Литовська Республіка);

ІІ місце – Людоговська Карина, учениця Голопристанської гімназії Херсонської області;

ІІ місце – Юркєвічутє Рута, вихованка Литовського центру дітей та молоді (Литовська Республіка);

ІІ місце – Скрипов Іван, вихованець Святошинського районного центру творчості дітей та юнацтва м.Києва;

ІІІ місце – Михайлова Яна, учениця Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області;

ІІІ місце – Гарнітє Беатрічє, учениця початкової школи імені Раймундаса Самулєвічуса м. Іонава (Литовська Республіка);

ІІІ місце – Лопар Євгенія, вихованка Конотопської дитячої художньої школи Сумської області;

ІІІ місце – Вовк Дмитро, вихованець Палацу творчості «Юність» м.Торез Донецької області.

У конкурсі малюнків і плакатів у номінації «Я і моє здоров’я» (старша вікова група, 15-20 років):

І місце – Сукмановська Олеся, вихованка Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Львівської області;

І місце – Іонайтітє Ругілє, вихованка Школи мистецтв м. Расейней (Литовська Республіка);

ІІ місце – Трегуб Катерина, вихованка Святошинського районного центру творчості дітей та юнацтва м.Києва;

ІІІ місце – Іваськевич Наталія, вихованка Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості Жидачівського району Львівської області.

У конкурсі фотографій у номінації «Я і моє здоров’я» (молодша вікова група, 10-14 років):

І місце – Джуменська Юлія, учениця Луцької гімназії № 4 імені М.Левицького;

ІІ місце – Луценко Микита, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 125 м.Кривий Ріг Дніпропетровської області;

ІІ місце – Мазур Анастасія, учениця Чулаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області;

ІІІ місце – Донський Богдан, вихованець Таращанського центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області;

ІІІ місце – Пушкова Анастасія, вихованка Чернівецького клубу юних техніків «Кварц».

У конкурсі фотографій у номінації «Я і моє здоров’я» (старша вікова група, 15-20 років):

І місце – Мойсова Олександра, вихованка Чернівецького клубу юних техніків;

І місце – Горлов Олександр, учень Лисичанського професійного гірничо-промислового ліцею;

ІІ місце – Бабіч Марія, учениця Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова;

ІІ місце – Бабаянц Олександра, Бабаянц Карина, учениці Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області;

ІІ місце – Назарковська Катерина, вихованка Тернівського центру дитячої творчості Дніпропетровської області;

ІІІ місце – Кругляк Анна, учениця Макіївського педагогічного училища Донецької області;

ІІІ місце – Салдаєва Юлія, вихованка Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

У конкурсі фотографій у номінації «Дружба наших країн» (молодша вікова група, 10-14 років):

І місце – Куц Аліна, учениця Малокопанівської ЗОШ Голопристанського району Херсонської області;

ІІ місце – Красюк Марія, вихованка Таращанського центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області;

ІІ місце – Мурцхваладзе Олександра, учениця Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 81;

ІІІ місце – Звір Роксолана, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м.Трускавець Львівської області;

ІІІ місце – Гриньова Марія, вихованка Районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської районної ради Харківської області.

У конкурсі фотографій у номінації «Дружба наших країн» (старша вікова група, 15-20 років):

І місце – Вєлькіна Олена, учениця Луганського художньо-промислового професійного ліцею;

ІІ місце – Гріценко Анастасія, учениця Луганського вищого професійного училища інформаційних технологій;

ІІІ місце – Жмудюк Ірина, вихованка Таращанського центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області;

ІІІ місце – Плеса Дар’я, вихованка Броварського навчально-виховного об’єднання Київської області.

У конкурсі фотографій у номінації «Я і моя безпека» (молодша вікова група, 10-14 років):

ІІ місце – Терехов Максим, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 286 м.Києва;

ІІІ місце – Тітаренко Елла, учениця Звенигородської ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Черкаської області;

ІІІ місце – Бац Андрій, учень Городоцької гімназії Хмельницької області.

У конкурсі фотографій у номінації «Я і моя безпека» (старша вікова група, 15-20 років):

І місце – Бакляк Юлія, вихованка Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області;

ІІ місце – Лічняровська Крістіна, учениця Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання Хмельницької області;

ІІІ місце – Дейнека Ірина, вихованка Будинку дитячої творчості м. Рожище Волинської області.

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija maloniai kviečia Ukrainos lietuvius dalyvauti vaikų piešinių konkurse “Mano kalėdo...

Інтерв'ю з відповідальним секретарем Почесного консульства Литви у Львові. Про те, що Беатріче Белявців не корінна ль...

Ukrainiečių etnoroko grupė „TaRūta“, visą revoliucijos Ukrainoje laikotarpį dainavusi ir kėlusi kovinę dvasią Maidano sc...