logo

Увійти

5 грудня у Києві відбулася традиційна щорічна робоча зустріч голів литовських товариств України.

У зустрічі взяв участь також і Надзвичайний та Повноважний посол Литви в Україні пан Пятрас Вайтєкутас, який подякував за роботу литовським товариствам в Україні, згадавши про міцні державні та людські стосунки між Литвою та Україною, зокрема й всебічну підтримку та допомогу Україні від Литви. Серед іншого, пан Посол побажав і надалі активно згуртовувати литовців, які проживають в Україні.

На жаль, далеко не всі представники товариств змогли приїхати до столиці - внаслідок окупації втрачено зв'язок з литовцями Криму та Донбасу. При цьому литовський культурно-діловий центр "Гінтарас" м. Дніпропетровська ініціював здійснення всіх етнічних литовців, які постійно проживають на території Дніпропетровської області, а також тих, які могли вимушено переселитися з Луганської та Донецької областей. Для максимального точного означення загальної чисельності литовської діаспори в Дніпропетровській області, враховуючи осіб, які переселилися зі Східної України, керівництво "Гінтараса" просить усіх етнічних литовців зв'язатися з Центром за телефоном (098 ) 098 87 53.

У ході зустрічі голови литовських товариств зі Львова, Харкова, Вінниці, Дніпропетровська та Києва надали інформацію про проведені заходи та події, в яких брали участь литовці регіонів у 2014 році, а також презентували плани роботи в наступному році. Серед майбутніх подій, які озвучила голова литовських товариств в Україні Даля Макарова, святкування в 2015 році 25-річного ювілею заснування Київського товариства та ініціатива відновлення традиційних фестивалів литовської пісні й танцю в Україні.

Інформація підготовлена Литовським культурно-діловим центром "Гінтарас" м. Дніпропетровськ

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

У Києві відбувся щорічний з'їзд представників литовських організацій України Lapkričio 17 d. Lietuvos Respublikos a...

Charkove atidarytas dešimtasis Lietuvos garbės konsulatas Ukrainoje. Lapkričio 18 d. antrajame pagal dydį Ukrainos ...

Jauni, aktyvūs, kūrybingi. Nori būti kartu? Prisijunk! Vilniaus lietuvių namų Užsienio lietuvių švietimo centro Užsienio...