logo

Увійти

lang liet

Lietuvos diplomatė Valentina Zeitler, trejus metus dirbusi Ukrainoje, rugsėjo 10 d. 18 val. Kijevo knygyne „Є“ pristato savo išverstą i ukrainiečių kalbą knygą „Užmirštos nuodėmės“. Knygyno adresas: Spaska g., 5.

Rugsėjo 12 d. 18 val. autorė pristatys savo knygą Lvovo knygyne „Є“, Svobody pr. 7.

Maloniai kviečiame į knygos pristatymą!

lang ua

10 вересня 2014 року о 18 год. у київській книгарні «Є» (вул. Спаська, 5), литовський дипломат Валентина Цайтлєр, яка три роки працювала в Україні, представлятиме український переклад свого твору «Забуті гріхи».

Авторка також представить свою книжку 12 вересня о 18 год. у Львівській «Книгарні Є» (просп. Свободи,7).

Роздуми про минуле і сьогодення, про трагізм цілої епохи на прикладі історії сім’ї Жолкевських, чиє щастя й будучину зруйнувала війна.

Основна мета роману – показати, що жодна, навіть найшляхетніша перемога, морально не виправдовує зруйнованих життів. Своєрідним дороговказом для цього роману стала науково-популярне видання «Хотинська битва 1621 — битва за Центральну Європу» видавництва «Балтія-Друк», а також інші праці литовських та українських істориків.

Дія роману відбувається на початку XVII століття, в часи Речі Посполитої, в часи важливих політичних подій і воєн тієї доби – битв під Цецорою та Хотином.
Майже чотири століття тому бої, які відбувалися в Хотині, вирішили долю не тільки України, Польщі, Литви та Білорусі, а й усієї Європи. Саме тут наші предки змусили турків і татар одмовитися від агресивних планів підкорення Європи.

Ласкаво запрошуємо на зустріч з автором та презентацію її книжки!

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

15 грудня о 15 год. відбудеться традиційна Різдвяна зустріч Товариства в Києві Šv. Kalėdos – stebuklų metas, kai pi...

З 21 до 29 березня у Києві пройде Тиждень україно-литовської дружби, старт якому дасть круглий стіл за участі литовськ...

Ir vėl artėja diena, kai lietuviai visame pasaulyje kviečiami akimirkai sustoti ir atiduoti pagarbą savo gimtinei Lie...