logo

Увійти

Не пропустіть великий сольний концерт литовської діви Аліни в Києві - Презентація нового концертного альбому!

Співачка з Вільнюса, котра від самого початку своїх виступів здивувала багатьох на диво впевненими жалісливими баладами литовською, російською та англійською мовами, а також своєю особливою манерою виконання, швидко перетворилася на велику артистку та полюбилася як публіці, так і критиці. Відтоді руда бестія постійно рухається вперед - створюючи чимало нових пісень, вдало переспівуючи чужі й виступаючи часом в камерномум складом, а часом мало не з оркестром - і схоже робить це дедалі лише краще.

Аліна Орлова в Києві зізнається, що ідея концертного диску народилася спонтанно.

Цієї весни артистка разом зі своїм гуртом відіграла концерт у студії національної теле- та радіомовної компанії Литви LRT, велику частину якого склали нові й раніше не видані композиції. Трансляція концерту на литовському державному телеканалі LRT Культура відбулася 5 травня 2013 р. Цей виступ настільки надихнуло самих музикантів, що вони ухвалили випустити цей запис окремим концертним альбомом.

Пишучи нові пісні, Аліна Орлова [Alina Orlova] надихалася улюбленими класичними поетами. Зокрема, до платівки включені концертні версії нових композицій Sick Rose та Miss Gittipin's Second Song, написаних на вірші Вільяма Блейка, "Ворон" на вірші Александра Пушкіна, Keleliu на вірші литовського поета Вітаутаса В. Ландсбергіса [Vytautas V. Landsbergis] та Faulkner, текст якої побудований на фрагменті роману Вільяма Фолкнера «Коли я вмирала».

За словами співачки, новому концертному альбомові властивий особливий, неповторний настрій, тож вона сприймає LRT OPUS LIVE як певним чином місток, що зв'язує останній на сьогодні диск Mutabor та її майбутній новий студійний альбом, над яким Аліна Орлова працює зараз.

Трек-лист альбому:

01. Sick Rose
02. Northern
03. Širdis
04. Faulkner
05. Neramios Mergaitės Daina
06. Lovesong
07. Amerika
08. Voron
09. Čia
10 . Miss Gittipin's Second Song
11 . Šilkas
12 . Keleliu
13. Vaiduokliai
14. Forewa

LRT Opus | Alina Orlova Live Full

З моменту виходу в світ останньої студійної платівки Аліни Орлової Mutabor у творчому житті литовської співачки відбулося безліч подій. Увесь цей час вона активно гастролювала в багатьох країнах Європи, співпрацювала з всесвітньо відомим режисером Вінсентом Муном (раніше працював з The National і REM, Bon Iver та Arcade Fire, Sigur Ros та Mogwai), а обидва її альбому були видані французьким відділенням впливового інді-лейблу Fargo.

Крім того, Аліна Орлова взяла участь у музичному фільмі Russian Winter про російські гастролі американського музиканта, продюсера та володаря «Греммі» Джона Форте - разом з ним вона виступила на прем'єрі картини в Нью-Йорку, яка відбулася в рамках незалежного міжнародного кінофестивалю Tribeca.

Аліна Орлова концерт у Харкові 1 листопада о 19-00 в Центрі культури, концерт у Києві 2 листопада, о 19-00, в Малій Опері на вул. Дегтярівська, 5.

Ціна квитків на концерт Аліни Орлової в Харкові від 120 грн, у Києві 250 грн.

Купити квитки на концерти Аліни Орлової можна тут: http://www.concert.ua/ua/eventpage/alina_orlova

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Lietuvos diplomatė Valentina Zeitler, trejus metus dirbusi Ukrainoje, rugsėjo 10 d. 18 val. Kijevo knygyne „Є“ prist...

Українсько-литовська виставка "Від Балтики до Бугу" у Вінниці Kovo 13 d. 15 val. Vinicos mieste vyks Ukrainos-Lietu...

Три народи, одна історія, спільна пам’ять... Урочисте відкриття виставки «Повстання 1863 р. за свободу: три народи, о...