logo

Увійти

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Український державний центр позашкільної освіти, Державна служба молоді та спорту України, Міністерство внутрішніх справ України за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, Посольства України в Литовській Республіці, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», а також з литовської сторони – Міністерство освіти і науки Литовської Республіки, Литовський центр дітей і молоді, Литовська громадська організація «Від серця до серця», Анікщяйська гімназія імені А. Вєнуоліса.

Конкурс малюнків (плакатів) і фотографій проводиться серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-3 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: «Дружать діти на планеті!». Конкурс проводиться в 3-х номінаціях: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров'я», «Я і моя безпека».

Конкурс проводиться в два тури.

Для участі у першому турі Конкурсу авторові необхідно підготувати плакат (малюнок) або фотографію, відповідний цілям Конкурсу, і не пізніше 19 квітня 2013 року надати його на розгляд до регіонального організаційного комітету або вищого навчального закладу.

Роботи переможців першого туру Конкурсу в строк до 10 травня 2013 року надсилаються до Українського державного центру позашкільної освіти (Україна, м. Київ, Кловський узвіз, 8, 01021) разом із супровідним листом, у якому вказуються прізвище, ім'я учасника, місце навчання, контакти, назва номінації. Електронна адреса Організаційного комітету Конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Підсумки фінального туру Конкурсу підводяться не пізніше 1 червня 2013 року.

Підсумками конкурсу стане проведення міжнародної прес-конференції, міжнародної виставки дитячих робіт та нагородження переможців.

За додатковою інформацією звертатися до Горінова Павла, голови Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за телефонами: 044-384-17-67, 067-407-77-98, 093-304-51-65.

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Відкриття виставки фотографій Діани Гарбачяускєне та Ляонаса Гарбачяускаса "Маєтки Литви" Balandžio 18 d. 17 val. U...

Майстер-клас з малювання для дітей та підлітків "Різдво в Литві" TĖVELIŲ, VAIKŲ DĖMESIUI! 2015 m. lapkričio 22 d. ...

26 жовтня - офіційне відкриття Недільної школи литовської мови в Києві. Nuo spalio mėn. Kijevo Maironio lietuvių ku...