logo

Увійти

"Балтія-Друк" презентувала свій новий онлайн-магазин www.Baltia.com.ua

Видавництво «Балтія-Друк», що 1997 року розпочало свою роботу виробництвом листівок, з 2000-го успішно розвиває напрямок туристичних путівників по Україні, а з 2001 року – подарункових альбомів та книг. Нас добре знають и люблять як співвітчизники, так й іноземні споживачі: протягом 16 років ми пропонуємо своїм клієнтам стильні, яскраві, незабутні листівки і протягом 13 років - вишукані інтелектуальні подарунки – альбоми і книжки.

Автори наших книжок – відомі українські вчені, журналісти, письменники; у їх створенні беруть участь талановиті вітчизняні митці, фотографи. Основна тематика наших видань стосується національного культурного надбання, історії, мистецтва, а також традицій та звичаїв українського народу. Враховуючи величезний попит на нашу продукцію як серед української аудиторії, так і за кордоном, ми видаємо літературу 10-ма іноземними мовами.

Сьогодні туристичні путівники «Балтії-Друк» – визнаний бренд. Цей захоплюючий, яскравий і оригінальний жанр був створений нами в Україні практично з нуля. Ретельно розроблені туристичні маршрути по містах та історичних і культурних місцях України, цікава інформація, докладні карти, кольорові ілюстрації, оригінальний дизайн і зручний формат наших путівників зроблять Ваші подорожі незабутніми!

Залишайтеся з нами – пориньте у світ захоплюючих подорожей з путівниками «Балтія-Друк», висловіть свої найкращі побажання з нашими листівками, відчуйте естетичну та інтелектуальну насолоду від наших книжок.

Адреса видавництва «Балтія-Друк»: проспект 40-річчя Жовтня, 15, м. Київ, 03039, Україна
Телефон: (+380)44-502-1047, ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., для замовлень продукції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

30 вересня у Київський недільній школі литовської мови розпочався новий навчальний рік. Rugsėjo 30 d. Kijevo lietuv...

Chore dainuoja mėgėjai - lietuviai ir ukrainiečiai - kurie myli Lietuvą, jos dainas ir nori tą meilę parodyti ir perduot...

Конгрес національних меньшин пропонує дітям чудовий табір "Джерела толерантності". Конгрес національних меньшин пропо...