logo

Увійти

lang liet

Trisdešimtyje tūkstančių Ukrainos vidurinių mokyklų, esančių 27 Ukrainos regionuose, 9-11 klasių moksleiviai rašys rašinį „Aš – europietis“, kurio tikslas stiprinti ir gilinti žinias apie europietiškąsias vertybes, prisidėti prie europietiškojo identiteto formavimo, naujai atrasti ir išryškinti bendrą Lietuvos ir Ukrainos istorinį paveldą. Šį konkursą, vyksiantį iki 2013 spalio 20 d., šiandien, rugpjūčio 22 d., Ukrainos žiniasklaidos atstovams pristatė Ambasadorius Petras Vaitiekūnas. Jis pranešė, kad konkursas organizuojamas bendradarbiaujant su Ukrainos Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos Nemokyklinio švietimo centru. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti š.m. lapkričio 1 d., jie bus apdovanoti prizais. Autoriams šešių geriausių darbų bus suteikta galimybė aplankyti Lietuvą.

Tai ne pirmas bendras ambasados projektas su Ukrainos Švietimo ir mokslo ministerija ir Ukrainos Nemokyklinio švietimo centru. Š.m. birželio mėnesį ambasadoje buvo iškilmingai apdovanoti Lietuvos-Ukrainos piešinių, plakatų ir nuotraukų konkurso „Draugauja vaikai planetoje“ nugalėtojai. Nuo šiandien ambasados fojė galerijoje dvi savaitės bus eksponuojami konkurso nugalėtojų darbai. Ši paroda skirta Ukrainos Nepriklausomybės dienai.

lang ua

За участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Пятраса Вайтєкунаса у фойє Посольства відкрито виставку дитячих робіт - переможців ІІ Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті».

У заході також взяли участь представники Українського державного центру позашкільної освіти, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Посол Литви в Україні нагадав, що на фінал конкурсу надійшло близько 3 тисяч робіт з усіх регіонів України та Литовської Республіки, який проводився з метою налагодження партнерських відносин між Україною та Литовською Республікою в освітній галузі, міжнародного культурного обміну, утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді в 3 номінаціях: «Дружба наших країни», «Я і моє здоров’я», «Я і моя безпека» у двох вікових групах: 10-14 років і 15-20 років. Пятрас Вайтєкунас подякував конкурсантам, батькам, співорганізаторам, меценатам і партнерам конкурсу за сприяння в його організації.

Від імені представників Всеукраїнського організаційного комітету з проведення конкурсу Павло Горінов, заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти, подякував представникам Посольства за сприяння в організації дитячої виставки, яку відвідають багаточисленні відвідувачі та розповів про проведення Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць», що триватиме до 1 листопада 2013 року.

Начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко зазначив, що подібні конкурси дуже важливі, адже діти зображують своє уявлення про справжню дружбу, розуміння здорового способу життя, що «добре», а що «погано». За словами Олексія Лазаренка про всі ці речі дитям потрібно розказувати до того, як вони зробили щось погане.

18-20 вересня ц.р. під час проведення фіналу VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» м. Київ відвідають діти-переможці ІІ Міжнародного литовсько-українського конкурсу «Дружать діти на планеті» з Литовської Республіки. У свою чергу, переможці з Україні відвідають Литовську Республіку у жовтні ц.р.

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

В якості подяки команія GP запрошує громадян Литви та Польщі відвідати фестиваль CAMF2014 без плати за квиток. Comp...

Lietuvos užsienio reikalų ministerija maloniai kviečia Ukrainos lietuvius dalyvauti vaikų piešinių konkurse “Mano kalėdo...

Lietuvos ambasadoje Kijeve lapkričio 14-15 dienomis vyko Ukrainos lietuvių draugijų susitikimas, į kurį susirinko lietuv...