logo

Увійти

5 грудня у Києві відбулася традиційна щорічна робоча зустріч голів литовських товариств України.

У зустрічі взяв участь також і Надзвичайний та Повноважний посол Литви в Україні пан Пятрас Вайтєкутас, який подякував за роботу литовським товариствам в Україні, згадавши про міцні державні та людські стосунки між Литвою та Україною, зокрема й всебічну підтримку та допомогу Україні від Литви. Серед іншого, пан Посол побажав і надалі активно згуртовувати литовців, які проживають в Україні.

На жаль, далеко не всі представники товариств змогли приїхати до столиці - внаслідок окупації втрачено зв'язок з литовцями Криму та Донбасу. При цьому литовський культурно-діловий центр "Гінтарас" м. Дніпропетровська ініціював здійснення всіх етнічних литовців, які постійно проживають на території Дніпропетровської області, а також тих, які могли вимушено переселитися з Луганської та Донецької областей. Для максимального точного означення загальної чисельності литовської діаспори в Дніпропетровській області, враховуючи осіб, які переселилися зі Східної України, керівництво "Гінтараса" просить усіх етнічних литовців зв'язатися з Центром за телефоном (098 ) 098 87 53.

У ході зустрічі голови литовських товариств зі Львова, Харкова, Вінниці, Дніпропетровська та Києва надали інформацію про проведені заходи та події, в яких брали участь литовці регіонів у 2014 році, а також презентували плани роботи в наступному році. Серед майбутніх подій, які озвучила голова литовських товариств в Україні Даля Макарова, святкування в 2015 році 25-річного ювілею заснування Київського товариства та ініціатива відновлення традиційних фестивалів литовської пісні й танцю в Україні.

Інформація підготовлена Литовським культурно-діловим центром "Гінтарас" м. Дніпропетровськ

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

"Susitikau su užsienio lietuvių kultūros centrų ir bendruomenių atstovais. Džiaugiuosi, kad mūsų tradicijos, gimtasis žo...

Linkėjimai pasaulio lietuviams nuo PLB valdybos. Mielieji Ukrainos lietuviai, tegu Naujieji metai atneš į Jūsų nam...

2014 m. balandžio 1 d. Kijeve atidaroma Užupio Respublikos atstovybė РЕСПУБЛІКА УЖУПІС (ЗАРІЧЧЯ) ВІТАЄ з XVII річниц...